Urządzenie do czyszczenia studni

ZNACZĄCE SKRÓCENIE CZASU PRAC KONSERWATORSKICH

INFORMACJE PODSTAWOWE

Specjalna głowica czyszcząca do szybkiego i efektywnego usuwania zanieczyszczeń, dedykowana sektorowi branży komunalnej oraz wodno- kanalizacyjnej. Urządzenie w znaczący sposób ułatwia i skraca czas trwania prac konserwatorskich.

Urządzenie wykonane jest w całości ze stali nierdzewnej. Stabilny kosz ochronny zapewnia bezpieczny obrót korpusu obrotowego. Dysze wylotowe strumieni wody zapewniają obrót ramion urządzenia które skutecznie atakuje powierzchnię zabrudzeń.

Urządzenie dostępne w dwóch rozmiarach S-1 Φ400, S-2 Φ500. Jest możliwość wykonania urządzenia pod konkretne zapotrzebowanie klienta.

ZALETY

  • Urządzenie dopasowujemy do parametrów pracy pompy klienta. Dodatkowo urządzenie wyposażane jest w komplet dyszek wymiennych, który umożliwi regulację prędkości obrotowej wg własnych oczekiwań. Jest to niewątpliwym plusem gdyż samodzielnie można decydować jak szybko urządzenie będzie się obracać a tym samym w jakim czasie studnia zostanie wyczyszczona. To klient może decydować o efektywności czyszczenia. Z naszej strony uzbrajamy urządzenie tak aby pracowało najbardziej korzystnie na podanych parametrach.
Wszystkie prawa zastrzeżne Zakład Metalowy inż. Jerzy Gregorczyk © 2015

Używanie/powielanie materiałów z tej strony bez zgody właściciela jest zabronione

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net

do góry